Gerçek Başarının Sırrı

Gerçek başarının sırrı inanmaktan geçer. Kişi inandığı vakit bir de inandığı şey için güzel bir başlangıç yaparsa doğru yolda demektir.

Amaçlanan başarı zor veya imkansız olabilir. Siz aşamalarını, yapmanız gerekenleri, yol haritasını doğru bir şekilde ortaya koyarsanız, çalışmaya bir an önce başlarsanız aşamayacağınız zorluk pek azdır. Sağlık olayları müstesna tabi.

Birde yolda karşınıza yapamazsın, olmaz, böyle değil gibi şeyler söyleyenler çıkacaktır. Bunlara itimat etmeyiniz, çalışmaya devam ediniz.

Hayatın her anı bir mücadeledir. Mühim olan mücadelede doğru kararlar verebilmektedir. Bazen yanlış kararlar da verilir ve hata yapılır. Ancak bunlar sizin gelişmeniz ve buradan bir tecrübe almanız içindir.

Ne olursa olsun hiçbir zaman hak yemeyiniz. Kul hakkını yemeden mücadele ediniz. Yüce yaradan kul hakkını asla affetmemektedir. İnsan beşerdir şaşar. Ancak hatalardan da ders almayı ve tekrar etmemeyi öğrenmemiz gerekiyor.

Hayat mücadelesinde veya amacınız uğruna çalışırken sevdiklerinizi ihmal etmeyiniz. Aile her zaman ön planda olmalıdır. Hedeflediğiniz başarı, amaç, olay her ne ise bunu sevdikleriniz yanınızda iken yapmanız kolay olacaktır.

Hayatta başarılar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir